به وبسایت ما خوش آمدید

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی SDkala  دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن و تجارت در راستای نیل به اهداف خود که همان معرفی و ترویج استفاده از محصولات صنایع دستی ایرانی و حمایت از هنرمندان این عرصه است، بطور رسمی آغاز به فعالیت و فروش اینترنتی محصولات به تمام نقاط کشور می نماید. فروشگاه اینترنتی صنایع دستی SDkala در صدد گسترش فعالیت خود در بازار جهانی و معرفی صنایع دستی ایرانی به سراسر دنیاست. این شرکت مفتخر است به طراحی وتولید صنایع دستی سفارشی و متناسب با نیاز مشتریان، طراحی و تولید  پک های اهدایی همایش ها ،سازمان ها وشرکت های خصوصی می باشد.

گروه اس دی کالا باهدف رونق بخشیدن به تولید هرچه بیشتر هنرهای دستی با همراهی اساتید برجسته هر رشته و عرضه آسان و مناسب آن بصورت آنلاین به هموطنان عزیز در این عرصه قدم برمی دارد. بی شک تپیدن قلب این هنر، قدمی در زنده شدن آداب و سنن دیرینه ماایرانیان بر می دارد و از طرفی تولید داخلی که نیاز امروز جامعه ماست ،حمایت می شود. و همچنین با خرید از محصولات صنایع دستی باکیفیت بجای محصولات خارجی، در این هدف ملی، به سهم خود  گامی موثر برداریم.

از سویی دیگر سایت صنایع دستی  SDkalaدر تلاش است با ارائه مطالبی مفید درباب صنایع دستی منبعی جامع برای علاقمندان و پژوهشگران این زمینه باشد.
محصولاتی که هم اکنون در سایت Sdkala  جهت عرضه به هموطنان عزیز می باشد عبارت اند از :

  • انواع چاقوی زنجان
  • انواع ظروف مسی چکشی زنجان
  • انواع ظروف برنجی و سماور زغالی
  • انواع رکاب انگشتر

 

با امید به خدا و حمایت شما عزیزان محصولات جدید درآینده به محصولات فعلی اضافه خواهد شد.